Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Ban Za Nic  (Przeczytany 1509 razy)

Luty 04, 2016, 21:46:54

mel

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Nick:mel

Serial:nwm o co kaman (jak coś musicie mi objaśnić na skype/ts)

Staż na serwie: 3/4dni

Nick admina:SooN

Powód zbanowania: Za nic

Krótki opis sytuacji: ..Opis sytuacji?'' Koleś był pracownikiem Mech i nie przyjechał jak go prosiłem (Po prostu miał we mnie wywalone), jak już przyjechał --> zrobił to co chciałem  oczywiście po 5/10min czekania na niego, potem zaczoł specjalnie we mnie wjeżdzać i mówić ,,Nie Płacz'' potem jeżdziłem sobie po mapie a ten cały czas za mną, po tym jak jechałem do sf wpadł do wody i sie wkurzył ( że niby to ja go popchnołem) a w dodatku zaczoł na mnie mówić ..Kurwo..     ( byłem od niego dość dalekiej odległość) a gdybym naprawde ja go wrzucił do tej wody podwiuzłbym do do wyławialni. (oczywiście nie popchnołem go ,,SooN'a'') po tym jak wpadł do wody zkickował mnie za nic i 6k poszło...

Dowody: Wyśle Na skypie (nie umiem wysyłać na necie) Mój Skype : Lissu120

Coś od siebie: Gram na tym servie 3/4 dni bardzo mi sie spodobał i dostałem bana właściwie za proszenie żeby przyjechał do mecha sf żeby mi opony zmienił ? niedość że stracilem czekając na niego 5/10 min to jeszcze mnie zbanował. Myśle że Jakiś bardziej ogarniety adm/właściciel rozpatrzy mój kłopot. a tak pobocznie mam 14 lat, głos po mutacji, i bardziej ogar niż on .. (i do tego miał Supporta) pisząc to troszeczke sie uśmiałem.
Zapisane
Luty 04, 2016, 21:55:05
Odpowiedź #1

Soon

  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +3/-1
    • Zobacz profil
Po pierwsze . Wjechałeś w dupe perka po drugie Pisałeś mi od zjebów a ban za CBK jeżeli nie wiesz co to  to się dowiedz..Soczek jest świadkiem,świstak ,kares,oraz ninja
Zapisane
Luty 04, 2016, 22:54:20
Odpowiedź #2

mel

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
nie wjechałem ci w dupe perka, masz racje nazwałem cie 1 raz zjebem :) po tym jak bezpowodu mnie kicknołeś z serva i nazwałeś ..kurwą.., nie interesuje mnie ilu masz światków, a ty za to cały czas krytykowałes mówiąc do mnie niepłacz, pizda, i inne. jeżeli ktoś chce ss moge wysłać na skype jak mnie krytykowałeś ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2016, 23:06:43 wysłana przez mel »
Zapisane
Luty 04, 2016, 22:57:14
Odpowiedź #3

mel

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
jeżeli jednak powiesz że ci wjechałem w dupe perka prosze o ss, tak samo jak twoich światków prosze o ss moich wszystkich przekleństw w stronę ciebie. Również  możecie sprawdzić logi ;)
Zapisane
Luty 05, 2016, 10:47:37
Odpowiedź #4

mel

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2016, 11:40:54 wysłana przez mel »
Zapisane
Luty 05, 2016, 11:36:43
Odpowiedź #5

Soon

  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +3/-1
    • Zobacz profil
Bardzo ładne ssy,tylko że one nic nie przedstawiają d;
Zapisane
Luty 06, 2016, 21:50:34
Odpowiedź #6

DaxRel

  • RCON
  • RCON
  • Użytkownik
  • ********
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
To czemu ktoś mu dał unb?
Zapraszam do Kupna http://vipkigl.svpj.pl/
Zapisane

 


Kwiecień 27, 2024, 23:13:07 Top
Layout Options | Color:  
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
turback watahafarkas tele life ka1997