Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Mieszkanie Rzeszów  (Przeczytany 799 razy)

Lipiec 09, 2018, 21:34:11

rambokirus

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Hej,

To co najbardziej lubimy jest wokół nas i właśnie dlatego tak ciężko to dostrzec ale po to są linki jak np mieszkanie rzeszów , żeby wiedzieć że je chcemy że potrzebujemy ich.Panowie, powiedzcie mi czy jest jakaś strona gdzie będę miał podgląd do orderbooków z największych giełd, na jednej stronie? Tak abym miał podgląd, bo niby mam otwarte na drugim monitorze, kilka przeglądarek otwartych ale to średnio mi pasuje :p




Zapisane
Listopad 22, 2018, 10:08:43
Odpowiedź #1

goldenmajf

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Hinton, lat 8, w zoo w Bristolu, z pytonem. Przez pewien czas rodzina Hintona trzymała żmije w dole w garażu
Hinton przypomina moment, w którym narodziła się jego ciekawość. Miał cztery lata, podróżował z matką w autobusie na wsi. Autobus miał siedzenie pochylone do tyłu, w kierunku ramy. Geoff wyciągnął z kieszeni pensa i położył go na siedzeniu, ale zamiast przesuwać się w kierunku tyłu, przesuwał się do przodu, pozornie poruszając się w górę, wbrew grawitacji. Ten niezrozumiały pens przez dziesięć lat pobudzał wyobraźnię Hintona. Kiedy był nastolatkiem, doszedł do wniosku, że ruch pieniądza ma związek z aksamitnym obiciem fotela i drganiami autobusu z pochylonymi włóknami - niezwykle satysfakcjonująca rozdzielczość. "Niektórzy ludzie są w stanie zobaczyć rzeczy, których nie rozumieją i są w porządku z tym. Nie byłam w porządku, że coś naruszyło mój model świata. Naprawdę nie jestem w porządku z rzeczami, które to robią ", mówi Hinton.
Zapisane

 


Kwiecień 25, 2024, 20:59:49 Top
Layout Options | Color:  
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
zupronum testowe duskwood articz garage