Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Kampanie adwords  (Przeczytany 875 razy)

Maj 22, 2018, 12:09:37

goldenmajf

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil



Uwielbiam bawić się w pozycjonowanie itp optymalizację stron ale to niestety długo trwa i dlatego warto zainteresować się i zobaczyć jak działają kampanie adwords, bo to one napędzają większą sprzedaż , nie ma co się zastanawiać trzeba działać


Zapisane
Lipiec 09, 2018, 21:25:27
Odpowiedź #1

rambokirus

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
linki do konkretnych tresci sie podsyla
a nie screenshota ułamka ekranu
ja nie wiem co ostatnio ludzi jebło z tym wysylaniem screenow kawalka ekranu
ale coraz wiecej tak widze ze robia sciema jak chuj
wszystkie komputery na swiecie?: p
to moj tez?
na ktorym nie ma LN? Zauważcie że bcd skacze fajnie ostatnio może by na nim trading robić?
I co myślicie na temat tezos? Z tego co obserwuje to chyba dosyć nagle pojawił się na tak wysokiej pozycji. Jakie macie zdanie na jego temat? niby tak, ale w piątek jak pod wieczór BTC skakał to takie podglądanie pomogło mimo ukrytych zleceń, nawet na Bitmex nie wiem czy to do konca wiarygodne. Grubasy stawiaja ukryte ordery za wieksze fee
Zapisane
Listopad 22, 2018, 10:07:50
Odpowiedź #2

goldenmajf

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil

Hinton uczęszczał do prywatnej szkoły zwanej Clifton College - "nie na najwyższym poziomie" - mówi - a on i jego przyjaciel Inman Harvey, obecnie informatyk i badacz odwiedzin na uniwersytecie w Sussex, jeździli autostopem, snuli się w pobliżu wioski takie jak Piddlehinton. Hinton wspomina rodzinę, która mówi o socjalizmie wokół stołu kuchennego i wkłada koperty do Partii Pracy w czasie wyborów.

"Ojciec Geoffa był dla mnie absolutnie miły, ale był nachalnym ojcem, dość konkurencyjnym" - mówi Harvey. "Geoff odziedziczył po trochu konkurencyjną passę. Jego ojciec był członkiem Royal Society, a następnie Geoff został członkiem Royal Society. Prawdopodobnie odczuł potrzebę zaspokojenia oczekiwań ojca. "

Zapisane

 


Kwiecień 19, 2024, 07:34:16 Top
Layout Options | Color:  
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
babor maho nakazdytemat tarotmikesz westsnipes